Cięcie pianki, gumy wodą

cięcie kafelków wodą

Cięcie wodą to specjalność naszej firmy. Nasze nowoczesne urządzenie działające w technologii Water Jet pozwala na precyzyjne wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów z dokładnością do 0,1 mm w różnego rodzaju materiałach – w tym w tworzywach sztucznych. Jeśli więc interesuje Państwa np. cięcie gumy wodą – zachęcamy do kontaktu!

Dlaczego cięcie wodą?

Cięcie wodą to popularna i ceniona przez specjalistów technika obróbki materiałów. Zapewnia niezwykłą precyzję. Jest bezpieczna, a przy tym dostosowana do pracy z różnego rodzaju tworzywami. Decydując się na cięcie pianki wodą bądź wycinanie tą techniką innych tworzyw sztucznych, można liczyć na doskonałe efekty estetyczne, precyzyjną obróbkę w pełni zgodną ze specyfikacją, jak również relatywnie niski koszt. Dlatego też, na cięcie gumy wodą decyduje się coraz większe grono Klientów z różnych branż.

Właśnie nam powierz cięcie pianki wodą

Nasza firma w branży cięcia wodą jest obecna od 2008 roku, nieprzerwanie ciesząc się zaufaniem szerokiego grona Klientów. Powierzając usługi w nasze ręce, stawiają Państwo na:

• zaawansowane technologie obróbki – nasza maszyna posiada bardzo duży obszar roboczy i pozwala na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego projektu,
• ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb – zawsze pracujemy w oparciu o indywidualny projekt, elastycznie wpisując nasze możliwości techniczne w oczekiwania Klienta,
• realizacji usług na czas – terminowość wykonania jest dla nas priorytetem,
• kompleksowego wsparcia technicznego – możemy m.in. wykonać projekt, dobrać materiały do cięcia i więcej.

Więcej informacji związanych z naszą ofertą uzyskają Państwo, kontaktując się z naszymi doradcami.