Cięcie płytek, kafelków, ceraminiki, gresu wodą

cięcie kafelków wodą

CPC oferuje Państwu swoją pomoc w zakresie cięcia gresu czy ceramiki z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Water Jet. Precyzja wykonania nawet najbardziej zaawansowanej obróbki oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że zaufało nam już szerokie grono Klientów.

Cięcie gresu i ceramiki – postaw na niezawodnych specjalistów

Usługi takie jak cięcie ceramiki wodą są przedmiotem naszej działalności już od 2008 roku. Od samego początku stawialiśmy na innowacyjne technologie. Nasz park maszynowy wyposażony jest w urządzenie do precyzyjnego cięcia wodą, które pozwala na docięcie najbardziej wymyślnych kształtów nawet z dokładnością do 0,1 mm! Jego zaletą jest również bardzo duży obszar roboczy – aż 2000 mm x 4000 mm, co pozwala nam wycinać bardzo duże elementy, bądź pracować nad kilkoma jednocześnie, znacznie skracając czas realizacji usługi.

Decydując się na cięcie płytek wodą z CNC, mogą Państwo liczyć na:

• ofertę szytą na miarę – bez względu na skalę zlecenia, ilość materiału do obróbki czy poziom precyzji cięcia, sprostamy oczekiwaniom, realizując projekt rzetelnie i zgodnie ze specyfikacją,
• profesjonalne doradztwo techniczne – jeśli potrzebują Państwo przygotowania projektu, dobrania odpowiedniego materiału czy innych porad, służymy swoim doświadczeniem,
• terminowe wykonanie prac – cięcie kafelków wodą i inne usługi wykonujemy zawsze dotrzymując terminów ustalonych z Klientem, • dobrego stosunku ceny do jakości.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i przedstawią spersonalizowaną ofertę.