Cięcie szkła wodą

cięcie kamienia

Szukają Państwo specjalistów od precyzyjnej obróbki szkła? CPC jest do Waszej dyspozycji. Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o cięcie szkła wodą z wykorzystaniem innowacyjnej i niezwykle dokładnej technologii Water Jet. Nam mogą Państwo zaufać! Oferta CPC w zakresie cięcia wodą jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, którzy chcą zrealizować jeden niewielki projekt – np. element dekoracyjny wnętrza, jak i profesjonalistów. Bez względu na skalę zlecenia i poziom jego zaawansowania – wyprzedzimy Państwa oczekiwania, rzetelnie wywiązując się z powierzonego zadania.

Cięcie wodą szkła: precyzyjnie, profesjonalnie i szybko

Nasze urządzenie do cięcia wodą pracuje w sprawdzonej i niezawodnej technologii Water Jet, która jest gwarancją precyzyjnego wycięcia nawet najbardziej wymyślnego kształtu w szkle bez ryzyka jego uszkodzenia czy połamania. Wykonamy obróbkę każdego typu szkła – bez względu na jego grubość.

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami zawsze mogą oczekiwać:

• usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb – nie pracujemy schematycznie, a do każdego zlecenia podchodzimy z dużą uwagą – tak, by zrealizować je dokładnie z oczekiwaniami Klienta,
• terminowej realizacji prac,
• profesjonalnej i kompleksowej obsługi – od projektu, przez dobór materiałów aż po cięcie,
• atrakcyjnych warunków finansowych – dobry stosunek jakości do ceny jest naszą domeną.

Obszarem naszego działania jest m.in. Nadarzyn i okolice. Zachęcamy jednak do kontaktu także Klientów z innych regionów zainteresowanych cięciem wodą na najwyższym poziomie.