Cięcie wodą mosiądzu, aluminium oraz miedzi

cięcie wodą Cięcie wodą to nasza specjalność

To technologia, dzięki której możliwe jest uzyskanie nawet najbardziej wyszukanych kształtów i gładkiej powierzchni na wielu rodzajach materiału – takich choćby jak metale, np. mosiądz, miedź, aluminium. Jeżeli interesuje Państwa cięcie wodą aluminium czy innych tego typu materiałów oraz szukacie solidnego i niezawodnego partnera – jesteśmy do Waszej dyspozycji. CPC działa na rynku od 2008 roku. Od tego momentu stale podnosimy poziom naszych usług. Nasze największe atuty to zespół doświadczonych pracowników, którzy radzą sobie z nawet najbardziej wymagającą obróbką, a także park maszynowy. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem do cięcia wody opartym o technologię Water Jet. Bardzo duża przestrzeń robocza – aż 2000 mm x 4000 mm sprawia, że cięcie wodą miedzi i innych materiałów z nami to zawsze dobra decyzja.

Co oferujemy?

Zakres naszych usług związanych z cięciem wodą jest bardzo szeroki. Bez względu na to, czy chcą nam Państwo zlecić cięcie wodą mosiądzu pod balustrady czy coś o wiele bardziej zaawansowanego – jesteśmy do dyspozycji. Wycinamy między innymi:

• kraty kominkowe,
• rozety dekoracyjne,
• balustrady,
• elementy balustrad.

Bez względu na to, jak bardzo skomplikowany element chcą Państwo wyciąć, prosimy o kontakt.

Dlaczego my?

Decydując się na realizację usług takich jak cięcie mosiądzu wodą, mogą Państwo oczekiwać:

• indywidualnego podejścia do zlecenia – jeśli chodzi o jego wycenę, przygotowanie projektu, jak i termin wykonania,
• rzetelnej realizacji prac – zgodnie z przedstawioną przez Klienta specyfikacją,
• dotrzymania terminu wykonania zlecenia,
• kompleksowej obsługi – obejmującej zarówno wycinanie, jak i przygotowanie projektu czy - na życzenie zakup materiałów.

Szczegółowych informacji o ofercie udzielamy drogą mailową oraz telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu – udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, prezentując spersonalizowaną ofertę.

CPC wyprzedzi Państwa oczekiwania!