Cięcie wodą metali kolorowych

Wszystkich zainteresowanych precyzyjną obróbką metali – włączając w to metale kolorowe – zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. CPC dysponuje innowacyjną technologią umożliwiającą cięcie wodą i zapewnia kompleksową obsługę bez względu na to, jak precyzyjny element metalowy jest przeznaczony do wycięcia. To doskonała alternatywa dla klasycznego lasera, który jest w stanie operować jedynie na materiałach cienkich i czyni to z często mało zadowalającą dokładnością.

 

Metale kolorowe i stopy metali kolorowych – przecinarka wodna

Pod wpływem obróbki wodą, materiał metalowy nie odkształca się, nie twardnieje i nie tworzą się na nim tzw. zadziory. Po zakończonej pracy powierzchnia pozostaje gładka i jednolita, dzięki czemu nie jest wymagana wtórna obróbka wykończeniowa. Ponadto, nie dochodzi do znaczących strat ciętego materiału, wskutek czego jest on wykorzystywany bardziej efektywnie. Tniemy we wszystkich materiałach metalowych oraz w ich stopach.

 

IMAG2128
IMAG2129
IMAG2130
IMAG0691
IMAG2118
IMAG2125

Lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kamień naturalny

Kamień naturalny 
i konglomerat

stal nierdzewna

Stal nierdzewna 
i szlachetna

ceramika

Ceramika, terakota 
i gres

Guma

Guma
i tworzywa sztuczne

Pozostałe materiały

Pozostałe 
materiały

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.