Cięcie wodą mosiądzu, aluminium oraz miedzi

Świadczymy usługi cięcia wodą, dążąc do uzyskania rozmaitych kształtów oraz gładkiej powierzchni na wielu rodzajach materiału – również metalowych, takich jak mosiądz, miedź czy aluminium. Jeżeli interesuje Państwa cięcie wodą aluminium czy innych tego typu materiałów oraz szukacie solidnego i niezawodnego partnera – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem do cięcia wody opartym o technologię Water Jet. Bardzo duża przestrzeń robocza – aż 2000 mm x 4000 mm sprawia, że cięcie wodą miedzi i innych materiałów z nami to zawsze dobra decyzja.

 

Co oferujemy? Spis usług cięcia wodą

Zakres naszych usług związanych z cięciem wodą jest bardzo szeroki. Bez względu na to, czy chcą nam Państwo zlecić cięcie wodą mosiądzu pod balustrady czy coś o wiele bardziej zaawansowanego – jesteśmy do dyspozycji. Wycinamy między innymi: 

  • kraty kominkowe,
  • rozety dekoracyjne,
  • balustrady,
  • elementy balustrad.

Bez względu na to, jak bardzo skomplikowany element chcą Państwo wyciąć, prosimy o kontakt. Szczegółowych informacji o ofercie udzielamy drogą mailową oraz telefoniczną.

Lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kamień naturalny

Kamień naturalny 
i konglomerat

stal nierdzewna

Stal nierdzewna 
i szlachetna

ceramika

Ceramika, terakota 
i gres

Guma

Guma
i tworzywa sztuczne

Pozostałe materiały

Pozostałe 
materiały

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.