Cięcie wodą metali kolorowych - Nadarzyn

Precyzyjna obróbka metali, szczególnie kolorowych, może stanowić nie lada wyzwanie. Metoda cięcia wodą pozwala jednak na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów w tym zakresie. Innowacyjna technologia Water Jet, stosowana przez firmę CPC, odznacza się niezwykłą dokładnością w przecinaniu tego typu materiałów. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów o równych i gładkich krawędziach.

Wycinanie wodą w odróżnieniu od, na przykład, technologii laserowej pozwala też na obróbkę grubszych materiałów, uzyskując w tym względzie nieporównywalną precyzję i estetykę wykonania.

 

Metale kolorowe i stopy metali kolorowych – cięcie wodą

Przecinarka wodna do obróbki materiałów wykorzystuje strumień wody pod bardzo dużym ciśnieniem z dodatkiem środka ścierającego. Całość procesu odbywa się w niskiej temperaturze, co sprawia, że przecinany materiał nie nagrzewa się i nie odkształca. Pozwala to na uzyskanie gładkich i jednolitych krawędzi wycinanego metalu. Dzięki temu nie jest konieczna dalsza ich obróbka, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ze względu na to zaś, że strumień wody używany do cięcia jest bardzo cienki, nie dochodzi do znacznych strat materiału, jak to może mieć miejsce w przypadku innych metod obróbki.

Tniemy we wszystkich materiałach metalowych oraz w ich stopach. Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem darmowej wyceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

cięcie metalu wodą
metal kolorowy cięty wodą
kolorowy metal cięty wodą
IMAG0691
IMAG2118
IMAG2125

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.