Cięcie płytek gresowych, ceramicznych i terakoty - Nadarzyn

Centrum Precyzyjnego Cięcia z Nadarzyna wykonuje precyzyjne cięcie płytek ceramicznych i gresowych za pomocą strumienia wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Wykorzystujemy innowacyjną technologię Water Jet, która oferuje prawdziwie spektakularne rezultaty. Precyzja wykonania nawet najbardziej zaawansowanej obróbki oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że zaufało nam już szerokie grono Klientów.

 

Cięcie wodą gresu i ceramiki – postaw na niezawodnych specjalistów

Usługi takie jak cięcie wodą gresu i ceramiki są przedmiotem naszej działalności od 2008 roku. Od samego początku stawialiśmy na innowacyjne technologie. Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne i bardzo precyzyjne urządzenie, które pozwala na tworzenie wymyślnych kształtów nawet z dokładnością do 0,1 mm! Jego zaletą jest również duży obszar roboczy – aż 2000 x 4000 mm, co pozwala nam wycinać bardzo duże elementy, bądź pracować nad kilkoma jednocześnie, znacznie skracając czas realizacji zlecenia. Technologia sprawdza się zarówno w przypadku twardych, jak i miękkich materiałów umożliwiając m.in. cięcie płytek gresowych.

Precyzyjne cięcie płytek wodą to najlepsza metoda przy tworzeniu różnych rodzajów autorskich posadzek, mozaik i innych instalacji z gresu, ceramiki lub terakoty. Nasze wycinarki wodne z powodzeniem radzą sobie z każdym wzorem. Zapraszamy do skorzystania z usług CPC!

gres cięty wodą
cięty wodą gres
mozaika granit
IMAG0058
023526393
IMAG0498
IMAG0604
IMAG1997
IMAG2066
IMAG2754
IMAG2757

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.