OFERTA

Nasza oferta cięcia wodą

Co możemy ciąć

W ramach naszej oferty wykonujemy usługowe precyzyjne cięcie strumieniem wody o bardzo wysokim ciśnieniu, dochodzącym nawet do 4137 bar. Obszar roboczy urządzenia pozwala na cięcie materiałów w maksymalnym wymiarze do 4000mm x 2000mm o grubości nawet 200 mm, w zależności od twardości materiału. Jesteśmy w stanie przeciąć następujące materiały z dokładnością 0,1 mm:

  1. Kamień naturalny i konglomerat
  2. Stal szlachetna
  3. Stal nierdzewna
  4. Metale kolorowe i stopy metali kolorowych
  5. Guma
  6. Szkło
  7. Ceramika, terakota, gres
  8. Guma i tworzywa sztuczne
  9. Drewno i płyty drewnopochodne
Jeżeli materiał który chcieliby Państwo przeciąć nie znajduje się na naszej liście prosimy o kontakt z naszą firmą, z chęcią wykonamy próby cięcia za darmo. Uważamy że na naukę nigdy nie jest za późno.

Koszt usługi/wycena

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Koszt cięcia zależny jest od twardości ciętego materiału, jego grubości, długości linii cięcia oraz żądanej jakości krawędzi. Dla przykładu: miękki materiał jak guma można ciąć znacznie szybciej niż materiały twarde jak stal lub granit uzyskując porównywalną jakość krawędzi. Dlatego też przeliczając koszt cięcia na 1m bieżący, koszt cięcia gumy będzie niższy od kosztu cięcia stali.

Istotny jest również kształt ciętego elementu. Duża ilość ostrych kątów w elemencie spowalnia prędkość cięcia, co jest konieczne dla uzyskania wysokiej jakości elementu.

Wyceny dokonujemy na podstawie przedstawionego nam rysunku w formatach zgodnych z AutoCad, DWG, DFX lub innych konwertowalnych do tych formatów.

W celu uzyskania bezpłatnej wyceny Prosimy o skorzystanie z zakładki Zapytanie ofertowe.

Terminy realizacji

Terminy realizacji ustalamy indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Zlecenia staramy się wykonywać jak najszybciej w kolejności ich składania.

Zwykle termin realizacji nie przekracza kilku dni, ale w sytuacjach szczególnych jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań klientów i wykonać usługę w trybie ekspresowym.

możliwości technologii cięcia wodą