Tworzywa gumowe - czy można je ciąć strumieniem wody?

Cięcie strumieniem wody jest nowoczesną metodą obróbki również tworzyw gumowych, co jest dobrą wiadomością dla wielu przedsiębiorstw, które zlecały usługi, ponosząc wysokie koszty. Metoda nie generuje strat materiału, jest precyzyjna i pozwala wycinać niezwykle skomplikowane kształty, przy niskich cenach.

 

Jakie zalety ma cięcie strumieniem wody?

Cięcie strumieniem wody stosowane jest do obrabiania różnych materiałów, m.in. tworzyw gumowych. Jego zaletą jest możliwość zachowanie niskiej temperatury obróbki, co pozwala na przycinanie również gumy. Metoda nie wpływa negatywnie na materiał, więc jest całkowicie bezpieczna.  Jeśli metal jest pokryty tworzywem sztucznym, w tym gumą tego rodzaju obróbka okazuje się jedynym rozwiązaniem, ponieważ cięcie gumy strumieniem wody, nie deformuje elementu. Technologia stosowana przez CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA jest zaawansowana, więc pozwala uzyskać pożądany rezultat. Firma korzysta z technologii Water Jet, a przecinarka wodna, której używa, posiada bardzo duży obszar roboczy. Można docinać przedmioty różnych wymiarów.

Czy można ciąć tworzywa gumowe wodą?

Cięcie wodą jest cenione przez architektów wnętrz i przedsiębiorstwa, produkujące wyroby z elementami z tworzyw gumowych. Korzystają z tej nowoczesnej metody, bo daje oczekiwane efekty. Guma nie jest odporna na wysokie temperatury, więc cięcie strumieniem wody nie deformuje i nie topi materiału, więc obróbka jest jak najbardziej bezpieczna. To jeszcze nie wszystko, ponieważ bardzo często istnieje potrzeba wycięcie elementów o skomplikowanych kształtach, co umożliwia strumień wody. Zlecając usługę, jest pewność zachowania najwyższej estetyki, w relatywnie niskiej cenie, dzięki czemu przybywa zwolenników tej metody.

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.