Cięcie płytek ceramicznych, gresowych i terakoty wodą

Centrum Precyzyjnego Cięcia z Nadarzyna wykonuje precyzyjne cięcie płytek ceramicznych i gresowych za pomocą strumienia wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Wykorzystujemy innowacyjną technologię Water Jet, która oferuje prawdziwie spektakularne rezultaty. Technika cięcia wodą płytek, gresu i terakoty doskonale sprawdza się, kiedy nie ma możliwości zastosowania przecinarki mechanicznej i daje niesamowite efekty. Cięcie wodą jest tylko dokładniejsze, ale też bezpieczniejsze niż użycie innych metod. Obróbka strumieniowo-ścierna nie narusza w żaden sposób struktury płytek, dzięki czemu nie powstają na nich żadne mikropęknięcia, ani inne uszkodzenia mechaniczne.

Precyzyjne cięcie płytek gresowych nowoczesną maszyną Water Jet

Zajmujemy się usługami takimi jak cięcie wodą gresu, płytek i terakoty od 2008 roku. Od samego początku działalności postawiliśmy na innowacyjne technologie. Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne i bardzo precyzyjne urządzenie Water Jet, przy pomocy którego możemy nie tylko wykonać standardowe cięcie pod wybrany wymiar czy cięcie pod kątem, ale też tworzyć wymyślne kształty z dokładnością do 0,1 mm. Zaletą maszyny, z której korzystamy jest duży obszar roboczy, wynoszący 2000 x 4000 mm. Dzięki takiej powierzchni jesteśmy w stanie wycinać bardzo duże elementy, bądź pracować nad kilkoma jednocześnie, znacznie skracając czas realizacji zlecenia. Technologia cięcia płytek gresowych, ceramicznych i terakoty strumieniem wodnym pozwala na stworzenie niepowtarzalnych wzorów, które upiększą wnętrza Państwa domów. Nasza oferta dla domu obejmuje również cięcie wodą kamienia naturalnego i konglomeratu. Tniemy na zamówienie kamień na blaty do kuchni i łazienek oraz wykonujemy inne wyroby z kamienia.

Obróbkę strumieniowo-ścierną płytek zleć specjalistom

Precyzja wykonania nawet najbardziej zaawansowanej obróbki oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że zaufało nam już szerokie grono Klientów. Jeśli szukają Państwo firmy, która wykona precyzyjne cięcie płytek wodą, nasza oferta jest właśnie dla Was. Mamy wieloletnie doświadczenie w obróbce strumieniem wody gresu, ceramiki i terakoty oraz dysponujemy nowoczesnym, sterowanym komputerowo sprzętem. Cięcie płytek wodą to najlepsza metoda przy tworzeniu autorskich posadzek, mozaik i innych instalacji z gresu, ceramiki lub terakoty. Nasze wycinarki wodne z powodzeniem radzą sobie z każdym wzorem. Zapraszamy do skorzystania z usług CPC!

gres cięty wodą
cięty wodą gres
mozaika granit
IMAG0058
023526393
IMAG0498
IMAG0604
IMAG1997
IMAG2066
IMAG2754
IMAG2757

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.