Cięcie wodą tworzyw sztucznych i gumy

Tworzywa sztuczne mają różne parametry. Niektóre są bardzo twarde, inne są plastyczne. Mogą być poddawane różnym metodom obróbki. Według nas, bez względu na to, jakie cechy ma dany materiał, najlepiej sprawdzi się cięcie tworzywa sztucznego wodą. Oferowana przez firmę CPC metoda jest niezwykle precyzyjna. Wykorzystujemy nowoczesną maszynę Water Jet, która umożliwia wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów z dokładnością do 0,1 mm, przy niskim zużyciu materiału.

Dlaczego warto wykorzystać wodę do cięcia gumy i tworzyw sztucznych?

Cięcie gumy i tworzyw sztucznych wodą to popularna i ceniona przez specjalistów technika obróbki materiałów. Zapewnia doskonale rezultaty i umożliwia wycinanie nawet bardzo skomplikowanych struktur. Jest bezpieczna, a przy tym dostosowana do pracy z różnego rodzaju tworzywami. W przeciwieństwie do innych metod, metoda cięcia wodą nie wpływa na jakość tworzywa na krawędzi, dzięki czemu powierzchnie nie wymagają dodatkowej obróbki na dalszych etapach produkcji lub montażu. Dzięki wyeliminowaniu ryzyka powstawania zniekształceń na krawędziach cięcia materiały poddane obróbce mogą niemal od razu trafić do kolejnego etapu procesu produkcyjnego. Obróbka tworzyw sztucznych i gumy technologią strumieniem wody nie pozostawia odpadów oraz nie generuje szkodliwych oparów, jak ma to miejsce w przypadku cięcia innymi technikami. Jest zatem bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

Decydując się na cięcie pianki wodą bądź wycinanie innych tworzyw sztucznych, można liczyć na doskonałe efekty estetyczne oraz precyzyjną obróbkę w pełni zgodną ze specyfikacją, jak również relatywnie niski koszt. Dlatego też na cięcie gumy wodą decyduje się coraz większe grono Klientów z różnych branż.

Usługę cięcia gumy wodą zleć profesjonalistom

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług cięcia wodą tworzyw sztucznych w Nadarzynie. Wykonujemy również profesjonalne cięcie strumieniem wody stali, metali kolorowych i kamienia. Chętnie dopasujemy zakres działań do Państwa wymagań i oczekiwań. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz bezpłatną wycenę zleceń. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przy pomocy formularza  kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

wzory wycinane wodą w gumie
gumowa mapa świata, wzory wycinane wodą
gumowe logo cięte wodą
kominek-logo-004

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.