Cięcie wodą mosiądzu, miedzi oraz aluminium

Firma CPC to ekspert w zakresie nowoczesnej techniki cięcia z wykorzystaniem strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Stosowana przez nas metoda pozwala na uzyskanie rozmaitych kształtów oraz gładkiej powierzchni na wielu rodzajach materiałów – również metalowych, takich jak mosiądz, miedź czy aluminium. Jeżeli interesuje Państwa cięcie wodą aluminium w Nadarzynie i szukacie solidnego i niezawodnego partnera – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dlaczego do cięcia mosiądzu miedzi i aluminium dobrze wybrać wodę?

Cięcie wodą materiałów, takich jak miedź mosiądz czy aluminium, to najlepsza metoda ich obróbki. Ta niezwykle precyzyjna i wszechstronna metoda pozwala uzyskać niesamowite efekty. Cięcie strumieniem wody nie zmienia struktury obrabianego metalu (nie usztywnia go wzdłuż brzegu cięcia, ani nie dochodzi do zmian metalurgicznych wewnątrz), co jest niezwykle istotne w przypadku wyrobów z miedzi, mosiądzu czy aluminium.

Jakość cięcia wodą mosiądzu czy miedzi przy pomocy wody jest o wiele wyższa, niż np. po cięciu szlifierką kątową. Na powierzchni ciętej strumieniem wody nie występują postrzępione krawędzie ani przebarwienia charakterystyczne dla innych rodzajów cięcia. Jest to niezwykle ważne, kiedy zależy Państwu na uzyskaniu idealnie gładkiej powierzchni, na której nie widać śladów obróbki.

Zleć cięcie miedzi, mosiądzu i aluminium specjalistom z Nadarzyna

Cięcie wodą metalu takiego jak mosiądz, miedź czy aluminium wymaga odpowiedniej wiedzy oraz technologii. W CPC wykorzystujemy innowacyjną metodę cięcia stali strumieniem wody. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem opartym o technologię Water Jet. Bardzo duża przestrzeń robocza – aż 2000 x 4000 mm sprawia, że usługi cięcia wodą miedzi i innych materiałów możemy realizować w sposób szybki i efektywny.

Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko i z najwyższą starannością wykona precyzyjne cięcie aluminium, miedzi i mosiądzu przy pomocy wody, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak również podejmujemy się stałej współpracy. Znajdą nas Państwo w Nadarzynie k. Warszawy, przy ul. Mszczonowskiej 73D. Gwarantujemy kompleksową obsługę i niesamowite efekty realizacji.

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.