Cięcie wodą metali kolorowych

Precyzyjna obróbka metali, szczególnie nie stalowych, może stanowić nie lada wyzwanie. Metoda cięcia wodą metali kolorowych pozwala jednak na uzyskanie rewelacyjnych rezultatów w tym zakresie. Innowacyjna technologia Water Jet, stosowana przez naszą firmę już od 2008 roku, zapewnia niezwykłą dokładność w przecinaniu tego typu materiałów. Technika cięcia wodą pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane kształty o równych i gładkich krawędziach.

Zalety cięcia wodą materiałów kolorowych

Cięcie materiałów kolorowych wodą ma szereg zalet. Wycinanie wodą, w odróżnieniu od np. technologii laserowej pozwala też na obróbkę grubszych materiałów, uzyskując w tym względzie nieporównywalnie wyższą precyzję i estetykę wykonania. Kolejną zaletą jest brak konieczności wykonywania prac wykończeniowych. Materiał po cięciu ma idealnie równe i gładkie krawędzie, dzięki czemu może być od razu wykorzystywany. Metale kolorowe cięte wodą nie są narażone na uszkodzenia, ponieważ w procesie cięcia nie dochodzi do naruszenia struktury materiału. Przy użyciu wody tniemy różnego rodzaju metale kolorowe. Oferujemy m.in. cięcie wodą mosiądzu, miedzi i aluminium. Całość procesu odbywa się w niskiej temperaturze, co sprawia, że przecinany materiał nie nagrzewa się i nie odkształca.

Profesjonalne cięcie metali kolorowych strumieniem wody

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy specjalizującej się w cięciu wodą metali kolorowych w Nadarzynie, zachęcamy do współpracy. Tniemy we wszystkich materiałach metalowych oraz stopach metali. Zapewniamy najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo techniczne oraz darmową wycenę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

cięcie metalu wodą
metal kolorowy cięty wodą
kolorowy metal cięty wodą
IMAG0691
IMAG2118
IMAG2125

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.