Usługa cięcia wodą – nasza oferta

 

cięcie wodą

Wykonywana przez nas usługa cięcia wodą to zaawansowana metoda obróbki różnych materiałów. Technologia wykorzystuje strumień wodny o bardzo wysokim ciśnieniu dochodzącym nawet do 4137 barów. Obszar roboczy urządzenia pozwala na cięcie materiałów o grubości nawet 200 mm, w maksymalnym wymiarze do 4000 x 2000 mm. Z dokładnością do 0,1 mm tniemy następujące materiały:

  • kamień naturalny i konglomerat,
  • stal szlachetną,
  • stal nierdzewną,
  • metale kolorowe i stopy metali kolorowych,
  • gumę i tworzywa sztuczne,
  • ceramikę, terakotę i gres,
  • szkło,
  • mosiądz, aluminium, miedź.

 

Wykonywane przez nas usługi pozwalają na uzyskanie precyzyjnych kształtów o wyraźnych detalach. Na wielu rodzajach materiału jesteśmy również w stanie uzyskać gładkie krawędzie, niewymagające dalszej obróbki.

Jeżeli materiał, który chcieliby Państwo przeciąć, nie znajduje się na naszej liście, prosimy o kontakt, a z chęcią wykonamy próby jego cięcia za darmo.

 

Cięcie wodą – cena i realizacja

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Koszt cięcia zależny jest od twardości materiału, jego grubości, długości linii cięcia oraz żądanej jakości krawędzi. Miękki materiał (jak np. guma) można ciąć znacznie szybciej niż materiały twarde jak stal lub granit, uzyskując porównywalną jakość krawędzi. Dlatego też przeliczając koszt cięcia na 1m bieżący, cięcie stali wodą będzie bardziej kosztowne niż cięcie gumy lub innego miękkiego materiału.

Istotny jest również kształt ciętego elementu. Duża ilość ostrych kątów w elemencie spowalnia proces cięcia, co jest konieczne dla uzyskania wysokiej jakości elementu.

Wyceny dokonujemy bezpłatnie, na podstawie rysunku w formatach zgodnych z AutoCad – DWG, DFX lub innych konwertowalnych do tych formatów.

Terminy realizacji również ustalane są indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Zlecenia staramy się wykonywać jak najszybciej, przystępując do ich realizacji zgodnie z kolejnością składania. Zwykle termin wykonania usługi nie przekracza kilku dni, ale w sytuacjach szczególnych jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa oczekiwań i zastosować tryb ekspresowy.

W celu uzyskania bezpłatnej wyceny zapraszamy do kontaktu!

 

 

Kamień naturalny i konglomerat

Kamień jest materiałem wykorzystywanym na szeroką skalę w budownictwie i przy wykończeniu wnętrz. By prezentował się dobrze, potrzebna jest jego precyzyjna obróbka. My jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Wykorzystując cięcie wodą w niezawodnej technologii Water Jet, jesteśmy w stanie uzyskać bardzo dobre rezultaty.

Czytaj więcej

kamień

stal szlachetna

 

Stal szlachetna

Stal to materiał, który znajduje zastosowanie w branży budowlanej i przy wykańczaniu wnętrz na wiele sposobów. Jeśli szukają Państwo specjalistów od obróbki stali z wykorzystaniem techniki cięcia wodą – zachęcamy do kontaktu z nami.

Czytaj więcej

 

Stal nierdzewna

CPC z Nadarzyna zajmuje się precyzyjnym wycinaniem ozdobnych elementów wykończeniowych i wielu innych akcesoriów ze stali nierdzewnej oraz szlachetnej. Bez względu na to, co trzeba wyciąć – my wywiążemy się ze zlecenia niezawodnie!

Czytaj więcej

stal nierdzewna

metale kolorowe

 

Metale kolorowe i stopy metali kolorowych

Wszystkich zainteresowanych precyzyjną obróbką metali – włączając w to metale kolorowe – zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. CPC dysponuje innowacyjną technologią umożliwiającą cięcie wodą i zapewnia kompleksową obsługę bez względu na to, jak precyzyjny element metalowy jest przeznaczony do wycięcia.

Czytaj więcej

 

Guma i tworzywa sztuczne

Miło nam poinformować o ofercie cięcia wodą gumy i tworzyw sztucznych. Nasze nowoczesne urządzenie, działające w technologii Water Jet, pozwala na precyzyjne wycinanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów z dokładnością do 0,1 mm, przy równoczesnym niskim zużyciu materiału.

Czytaj więcej

guma

ceramika

 

Ceramika, terakota i gres

Centrum Precyzyjnego Cięcia z Nadarzyna oferuje Państwu swoją pomoc w zakresie cięcia gresu, ceramiki i terakoty z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Water Jet. Precyzja wykonania nawet najbardziej zaawansowanej obróbki oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że zaufało nam już szerokie grono Klientów. 

Czytaj więcej

 

 

Cięcie szkła wodą

Technologia Water Jet stwarza możliwości nawet do precyzyjnego cięcia szkła. Dzięki strumieniowi wody możemy poddawać profesjonalnej obróbce m.in.: szkło lite, warstwowe (klejone żywicą oraz folią), a także powłoki pancerne, kuloodporne i zbrojone, lustra, szkła białe i kolorowe, płaskie i wiele innych. Jedyny wyjątek, wykluczający zastosowanie przecinarki wodnej, stanowi szkło hartowane.

Czytaj więcej

 

cięcie szkła

 

CPC cięcie wodą mosiądzu

 

Cięcie wodą mosiądzu, aluminium oraz miedzi

Świadczymy usługi cięcia wodą, dążąc do uzyskania rozmaitych kształtów oraz gładkiej powierzchni na wielu rodzajach materiału – również metalowych, takich jak mosiądzmiedź czy aluminium. Jeżeli interesuje Państwa precyzyjna obróbka aluminium czy innych tego typu materiałów oraz szukacie solidnego i niezawodnego partnera – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Czytaj więcej

 

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.