Cięcie wodą stali nierdzewnej i szlachetniej - Nadarzyn

Stal to materiał, który znajduje zastosowanie w branży budowlanej i niemal każdej gałęzi przemysłu. Rodzajami stali, które bardzo często poddaje się obróbce, są stal szlachetna i stal  o właściwościach nierdzewnych. Istnieje kilka sposobów nadania wyrobom stalowym określonego kształtu, a jednym z nich jest cięcie stali strumieniem wody.

Technika cięcia stali szlachetnej wodą pozwala na wycinanie zarówno kształtów płaskich jak i trójwymiarowych. Linie mogą być cięte prosto lub po torze kołowym. Możliwe jest także wycinanie ukośne i wykonywanie żłobień. Dotyczy to także cięcia wodą metali kolorowych. Dzięki temu, po odpowiednim zaprojektowaniu wzoru, mogą powstać komponenty maszyn wykorzystywane w przemyśle, w tym elementy tak precyzyjne, jak np. koła zębate.

Dlaczego warto wybrać technikę cięcia stali wodą?

Cięcie stali strumieniem wody umożliwia wykonanie dowolnych kształtów i nie wymaga obróbki wykańczającej. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia projektanta. Powstałe w ten sposób przedmioty mogą służyć jako elementy wykończenia wnętrz. Cięcie strumieniem wody pozwala wykonywać m.in. ciekawe balustrady, nietuzinkowe kratki kominkowe i inne produkty.

Decydując się na współpracę z CPC, zawsze otrzymują Państwo gwarancję kompleksowego i fachowego wykonania usług, których zakres dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasze wydajne wycinarki wodne, wykorzystujące zaawansowaną technologię Water Jet, umożliwiają niezwykle precyzyjną obróbkę stali szlachetnej i nierdzewnej.

Precyzyjne i niezawodne cięcie stali strumieniem wody

Jeśli szukają Państwo firmy, która w sposób solidny i profesjonalny wykona cięcie stali wodą w Nadarzynie – zachęcamy do kontaktu z nami.  Specjalizujemy się w precyzyjnym wycinaniu ozdobnych elementów wykończeniowych i wielu innych akcesoriów ze stali nierdzewnej oraz szlachetnej. Bez względu na to, co trzeba wyciąć, my wywiążemy się ze zlecenia niezawodnie!

 

stalowa zębatka
cięcie stali strumieniem wody nadarzyn
mierzenie stalowego elementu
cięcie stali wodą nadarzyn
cięcie wodą stali nadarzyn
IMAG1428
IMAG1537
IMAG1612
IMAG1614
IMAG1618
IMAG1799
IMAG1811
IMAG1975
IMAG2061
IMAG2071
IMAG2087
IMAG2684
IMAG2685
IMAG2740
IMAG2743
IMAG2744
IMAG2746
IMAG2749
IMAG2869

Nasza lokalizacja

CENTRUM PRECYZYJNEGO CIĘCIA
Nadarzyn k. Warszawy
05-830 Nadarzyn
ul. Mszczonowska 73D

Godziny otwarcia: pon.-pt. 9 - 17

Tel.
    +48 506 028 247
  E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.